Nazywam się Mirek Wiśniewski.
Jako artysta pogrążam się w ocean duszy fotografowanej osoby. Staję się łowcą szczęścia, autentyczności, genialności w każdym człowieku.
Spotkanie ze mną i moim aparatem prowadzi do fascynującej przygody.
Stworzone przeze mnie portrety
wyrażają stan, do którego chce się wracać i przypominać sobie ten wewnętrzny spokój i pogodę ducha, które towarzyszą sesji zdjęciowej.
Oko fotografa jest w stanie nie tylko uchwycić estetyczne i duchowe skarby człowieka, ale też zademonstrować je innym w takiej postaci, żeby każdy mógł spotkać się
ze sobą w uroczystości świętowania własnego istnienia.

Zapraszam do kontaktu na adres:
mirek@mirekwisniewski.com
Napisali o mnie:
Po raz pierwszy w życiu brałam udział w sesji fotograficznej, w związku z tym nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać. Sesja okazała się niesamowitą przygodą dzięki swobodnej i serdecznej atmosferze, którą stworzyłeś dzięki żartom i rozmowom. Wskazówki, których udzielałeś były bardzo jasne i czytelne, a dodatkowo prowadzisz sesję w sposób, który nie jest ani trochę męczący. Zdjęcia z tej sesji będą cudowną dla mnie pamiątką. Dziękuję Mirku, współpraca z Tobą była lekka i przyjemna.:)
Basia

Niekiedy sesja zdjęciowa pełni funkcję terapeutyczną, gdyż zdejmuje maskę zmęczenia, maskę ochraniającą przed lękiem bycia sobą prawdziwym. Po sesji z Mirkiem Wiśniewskim pojawia się lekkość, poczucie pewności siebie, uzasadnione oczekiwanie znaczących zmian w życiu
zarówno zawodowym, jak i prywatnym, gdyż człowiek po sesji już nie będzie ten sam,
a za plecami rosną skrzydła.
Natalia
Back to Top